zincir askılı çanta stil ipuçları 2020

Trend En İyi Zincir Askılı Çanta Modelleri 2019 / 2020

By

Yıllardır, bir zincir çanta olmadan moda haftası sergilenmiyor. Çantalardaki hassas zincir kulplar veya kayışlar zamansız bir tasarımdır, ancak arada bir kalınlık veya renkli bir güncelleme alırlar.

Zincir çantalara lüksün ipuçlarını ekleyen altın zincirler, şıklığı sergileyen gümüş zincirler ve asi ve avant-garde hisler veren tunç gri zincirlerle her tür stilin bir parçası olabilir. Parlak renkli, plastik görünümlü zincirler de çantalara pop art ironi bir ipucu ekler.

Bu yazıda, tamamen kazanılmaya değer en ikonik, eşsiz veya sade muhteşem zincir çantalardan en güzel tasarımları topladık. Değişik türden zincir çantalar hakkında eğlenceli bilgiler vereceğiz. Sizin için doğru zincirli omuz çantasını seçmek için ipuçları ve her durum için uygun bazı stil ipuçlarını vereceğiz!

Yatırım Yapılabileceğiniz  En İyi Zincir Çanta Modelleri

İkonik Chanel zincir çantasından diğer tasarım çanta klasiklerine kadar, sektördeki en havalı zincir kayış çantalarını topladık, fakat  zamansız siyah zincir torbasından başlayalım!

1. Zincir Çanta üzerinde Chanel 2.55 Cüzdan

İlk olarak Coco tarafından 1955’te tasarlanan 2.55 Chanel zincir çantadaki bu cüzdan varyasyonu daha küçük fakat yine de zamansız şık. Dana derisinden, güvenli bir zarf tarzı kapanma ve altın renkli detaylara sahip, yastıklı pırlanta desende yapılmıştır. Doğrudan Chanel’den satın alabilirsiniz.

chanel zincir çanta modeli 2019
chanel zincir çanta modeli 2019

Givenchy Nano Siyah Zincir Çanta

Nano çantalar , son birkaç mevsimdeki moda koleksiyonlarında en sıcak trendlerinden biri olmuş ve Givenchy’nin sunduğu bu siyah zincir çanta en önemli örneklerden biri. Bu minik çanta, kutu şekli, altın donanımı ve derideki kapitone deseni ile her kıyafete sofistike bir dokunuş katar.

Givenchy Nano Siyah Zincir Çanta 2019
Givenchy Nano Siyah Zincir Çanta 2019

Saint Laurent Gün batımı Siyah Zincir Çanta

Hiç kimse bu omuz zinciri çantasında bir Saint Laurent eşyası taşıdığına dair hiçbir şüphe duymayacak. Sunset çanta , hem orta hem de omuz üzerinden taşınmasına izin veren altın zincir kayışlarını ayarlamak için benzersiz bir yol olan rahat orta büyüklükte bir çantadır. İkonik zincir çantanın bu yinelemesi düz inek derisinden yapılmıştır ve YSL logosunu altın olarak gösterir.

Saint Laurent Siyah Zincir Askılı Çanta
Saint Laurent Siyah Zincir Askılı Çanta

Gucci GG Marmont Yuvarlak Omuz Zincir Çanta

Bu, ünlü bir tasarımcı zincir el çantası olan daha klasik Gucci Marmont’taki eğlenceli bir varyasyondur. Yuvarlak çantalar her zaman dikkat çeker, ancak bu kırmızı deri çeşitleri altın Gucci donanımı ve chevron baskısı ile daha hoştur. Daha küçük boyutta ve  deriden yapılmış. Doğrudan Gucci’den satın alın !

Gucci GG Marmont Yuvarlak Omuz Zincir Askılı Çanta
Gucci GG Marmont Yuvarlak Omuz Zincir Askılı Çanta

Prada Cahier Omuz Zinciri Çantası

İyi niyetli bir kitap aşığı iseniz bu soluk mavi Prada zincir çanta için tercih edin. Eski bir kitaba benzeyecek şekilde biçimlendirilmiş ve muhteşem bir altın kaplamaya ve eski zamanlama tasarımına mükemmel bir şekilde uyan zincir kayışı ile mavi deve kuşu derisinden yapılmıştır. Bu küçük Prada çantasını özel günler için saklamak isteyeceksiniz, çünkü kesinlikle bir koleksiyoncu ürünü olacak kadar güzel.

Prada Cahier Zincir Askılı Omuz Çantası 2019 2020
Prada Cahier Zincir Askılı Omuz Çantası 2019 2020

Fendi Kan I Zarflı Zincir Askılı Çanta

Bu şık zincir askılı çanta tasarımları arasında bu kez modern bir dokunuş vermek için nane renkli deve kuşu derisi kullanarak yapılmış çanta var. Bu pastel Fendi çantası, renk engelleme hayranları için mükemmel! Küçük görünse de, içi gündüz için bir el çantası olarak çalışabilecek kadar geniş.

Fendi Zincir Askılı Omuz Çantası 2019 2020
Fendi Zincir Askılı Omuz Çantası 2019 2020

Valentino Rockstud Zincir Askılı Çanta

Bir başka asi tarz  zincir çanta seçeneği, bu kez Valentino’dan! Bu küçük kırmızı çanta, deriye yapışmış bir desen onları dengelediği halde, bu keskin dokunuş için altın saplamalarla süslenmiş. Bununla birlikte ele almamız gereken benzersiz unsur, zincir kayışlarının çantaya tutturulduğu deri saptır. Bundan dolayı, çanta omzuna takıldığında büyüleyici iki seviyeli bir etkiye sahiptir.

Valentino Zincir Askılı Omuz Çantası 2019 2020
Valentino Zincir Askılı Omuz Çantası 2019 2020

Zincir çantalar,  çeşitli stil ve tasarımlarda olabilir:

Küçük, debriyaj ve cüzdanların, özellikle zarf tasarımlı olarak kullanılması, zincir çantalar söz konusu olduğunda genellikle ilk tercihtir. Bu küçük çantalar küçük ve zarif, sadece bir akşam yemeği için en iyisi. Zincir kayışları genellikle elle taşınmasını kolaylaştırmak için çıkarılabilir.

• Bir taşlı tasarım başka tür bir ortak zincir çantadır, ancak bazı durumlarda daha çok mücevher eşyası olarak kabul edilir! Yuvarlak veya kare şeklinde sağlam bir malzemeden yapılmış ve genellikle mücevherlerle kaplanmıştır. Neredeyse kesinlikle resmi etkinlikler için ayrılan zincir çanta türüdür.

ilkbahar yaz zincir askılı pembe omuz çanta modeli 2019 2020
ilkbahar yaz zincir askılı pembe omuz çanta modeli 2019 2020

• En yaygın modern omuz zinciri çanta tasarımı, Chanel 2.55 gibi küçük bir kapaklı çantadır. Bu çanta normalde orta büyüklüktedir ve modern günlerde hemen hemen her tasarımcı etiketinde bir ya da beşli zincir çantası  bulunur.

• Sele çantaları, kapaklı ve yuvarlak tabanlı bir çantadır, yani düz yüzeylere yerleştirildiğinde ayağa kalkamazlar. Eski okuldan hoşlananlar bir eyer görünüşünü beğenecekler, onu bir zincir kayışı ile birlikte takdir edeceklerdir.

zincir askılı omuz çantaları 2020
zincir askılı omuz çantaları 2020

• Yuvarlak veya kutu çantalar gibi geometrik çantalar çok yaygın olarak zincir askılı olarak üretilir. Bu çantalar, benzersiz şekillerinden dolayı öne çıkma eğilimindedir, bu nedenle zincir kayışları onlara ilave bir şıklık verir.

Mükemmel Bir Zincir Çanta Seçmek İçin İpuçları

Büyük olasılıkla söyleyebileceğiniz gibi, zincir çantaların çoğu, daha kısa gündüz gezileri için veya akşam günleri için ideal olan küçük veya orta bir seçenektir.

Evin dışında tam bir gün (veya belki iki tane) için ihtiyacınız olabilecek her şeyi tutacak büyük bir çantaya ihtiyacınız varsa, o zaman şansınız zincir kayış çantalarından uzak durmanız ve bunun yerine kayışlı bir çanta seçmeniz gerekir. daha dayanıklı deri kayışlar.

zincir askılı çanta nasıl seçilmeli
zincir askılı çanta nasıl seçilmeli

• Bunun dışında önce ilk şey, kendiniz için bir çanta aradığınızdan, kişisel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurun. Günlük ihtiyaçlar için tipik bir zincir çanta için orta boy bir seçeneği tercih edin. Bir kitap veya tablet için yeterince büyük değiller, ancak cüzdanınıza, telefonunuza ve gün boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü diğer eşyalara kesinlikle uyacaklar.

• Akşamları için bir zincir çantaya ihtiyacınız varsa, piyasadaki tüm muhteşem debriyajlara ve cüzdan zincir çantalarına bir bakın. Bu küçük çantalar bir telefonu, bir ruju , birkaç kartı ve kağıt faturaları tutabilir , ancak mutlaka tam bir cüzdanı almayacak ve kesinlikle tüm makyaj çantanıza yetecek kadar bölümleri olmayacaklar .

• Renk söz konusu olduğunda, kişisel stil anlayışınıza göre seçin. Siyah bir zincir çanta tam anlamıyla her şeyi ile gidecek, ancak biraz sıkıcı olabilir.

• Diğer tonlardaki düz renkli çantalar biraz daha canlı ve daha ilgi çekici olacak, ancak yine de klasik bir çekiciliği olacak. Gündüz, renkli zincir çantalar renk bloke giysiler ile harika .

zincir askılı çanta stil ipuçları
zincir askılı çanta stil ipuçları

• Son olarak, çok renkli ve benzersiz şekilli zincir askılı çantalar ciddi bir açıklama yapacak! Onları şekillendirirken daha dikkatli olmalısınız, ancak kazanacakları ilgiye değer.

• Yoğun, basılı veya süslenmiş bir zincir çanta, stil açısından daha zor olacaktır, ancak muhafazakar bir şekilde giyinme eğilimindeyseniz, görünümünüze heyecan katmanın mükemmel bir yolu olabilir. Ayrıca bir koleksiyonun parçası olarak sahip olmak için mükemmel bir çanta olabilir, ancak elinizde birkaç tane daha geleneksel çanta bulundurmak isteyebilirsiniz.

• Tasarımcı zincir çantalara ilişkin bir not: Bir yatırım tasarım çanta  arıyorsanız, iyi satış değeri olan basit ve klasik bir şey seçmek daha iyidir. Siyah zincir bir çanta ihtiyatlı olacak, çünkü bunlar asla modası geçmeyecek ve Chanel zincir çanta gibi değerlerini nadiren kaybediyorlar.

Trend En İyi Zincir Askılı Çanta Modelleri 2019 2020
Trend En İyi Zincir Askılı Çanta Modelleri 2019 2020

 Zincir Çanta Styling

• Akşam için Zincir Çanta : Zincir çanta, gece elbiseleriyle kesinlikle inanılmaz şık görünüyor! Siyah zincir çanta, koyu renk bir kıyafetle gider. Bununla birlikte, daha hafif elbiseler veya takımlar için, kıyafet veya ayakkabılar gibi kıyafetde başka bir siyah unsur varsa en iyisidir . Dikkatli bir dokunuş için, taktığınız takıların metalinin, çantanın zincirinin ve donanımının metaliyle aynı renkte olduğundan emin olun.

• Ofis için Zincirli Çanta : Profesyonel ortamlar genellikle oldukça kısıtlayıcıdır, ancak zincirli çantalar uzun süredir tartışılmaz. Her renk zinciri askılı çanta, çantanızın rengini kıyafetin geri kalanıyla iyi koordine ettiği sürece, ya renk engelleme prensiplerini izleyerek ya da çantanızın rengini kıyafetinizde göstererek, gündelik iş kıyafetleriyle çalışabilir .

zincir askılı çanta trendi 2019 2020
zincir askılı çanta trendi 2019 2020

Doğal, nötr siyah, beyaz veya kahverengi bir çanta, stil için elbette daha kolay olacaktır. Daha önce de belirtildiği gibi, çantanızın zincir kayışının metalinin takılarınıza uyduğundan emin olun.

• Parlak Şık Görünüm için Zincir Çanta : Beyaz, pastel veya çok renkli zincir çanta, ilkbahar ya da yaz gündüz görünümüne mükemmel şekilde uyar. Daha açık tonlu kıyafetler, daha açık tonlu zincir torbayla en zarif görünür, ancak siyah zincir çanta gerçekten eşsiz bir kontrast ekleyebilir – özellikle de kıyafetde en az bir siyah eleman varsa.

zincir askılı çanta stil ipuçları 2020
zincir askılı çanta stil ipuçları 2020

• Asi Zincir Çanta Stili : ’90’ların canlanması moda dünyasında tam güçlenmeye başladığında, bir zincir çantanın grunge-ilhamlı görünümünüze kesinlikle uyabileceğini bilmek sizi heyecanlandıracak. Kırmızı veya siyah zincir çanta, özellikle yırtık deriden yapılmışsa, bir çift yırtık kot pantolonun içine sokulmuş bir grup T-shirt ile mükemmel şekilde gidecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like